Program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka dla pacjentów ZOL-u w Nowym Szpitalu.
     22 stycznia uczniowie klas IIa i IIIa pod opieką pani Ingi Zeler i pani Anny Salety przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka dla pacjentów ZOL-u w Nowym Szpitalu we Wschowie. W trakcie uroczystości Kuracjusze mogli podziwiać naszych uczniów w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci przygotowały również dla nich słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i zaproszonych gości, gdyż był  to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.