Szkolny konkurs matematyczny „Szukamy talentów”
    18 kwietnia 2018r. odbył się szkolny konkurs matematyczny „SZUKAMY TALENTÓW”. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas IV – VII. Zadania przygotowano dla  każdego poziomu, uczniowie mieli do rozwiązania 15 zadań zamkniętych (5zadań po 3pkt, 5 zadań po 4 pkt oraz 5 zadań po 5 pkt). Na poziomie klas siódmych zwyciężył Jan Łozowski (VIIA) uzyskując 87% punktów, wśród szóstoklasistów najlepszym okazał się Jędrzej Jaworski (VIB), w kategorii klas piątych zwyciężyła Julia Pechacz (VA) a w kategorii klas czwartych Tymoteusz Szymański oraz Magdalena Łukaszewski (oboje z kl. IVB). Wyróżniono również  6 uczniów z klas siódmych: Dorotę Szuflitę (VIIB), Julię Wiśniewską (VIIB), Adriana Jurek (VIIB), Karola Juśkiewicza (VIIC), Marikę Antoniuk (VIIB) , Jakuba Borowika (VIIC) oraz Jakuba Kominka (VIB), Amelię Saletę (VA), Mikołaja Woroniec (VA) Amelię Zasowską (VB). Uczniowie zostali nagrodzeni upominkami podczas apelu podsumowującego pracę SKO w dniu 07.06.2018.