Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka.
    1 czerwca chłopcy z klas IV, V i VI wzięli udział w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej o  puchar Burmistrza organizowanym przez UMiG Wschowa, który odbył się w Gimnazjum Nr 2. Do rozgrywek zgłosiły się zespoły z gimnazjum i szkół podstawowych. Pierwszy mecz był niezwykle widowiskowy - chłopcy z klas IV Szkoły Podstawowej nr 1 podjęli duże wyzwanie i zagrali z  dziewczynami  z klas II i III Gimnazjum Nr 2. Doświadczenie i pewność starszych koleżanek sprawiły, że chłopcy mimo zaciętej walki przegrali 1:3. Honorowego gola strzelił Gracjan Piekarczyk ( pozostali zawodnicy to : M. Kamiński, A. Grodziski, D. Szwarc, D. Nieścior, Ł. Malcher, G. Pepliński, K. Przybylski). W grupie starszej do rozgrywek zgłosiły się drużyny z Osowej Sieni, Siedlnicy, SP-2 i SP – 1  Wschowa . Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Młodzi piłkarze SP -1( M. Rydzoń, Sz. Rękoś, T. Napierała, C. Drozdowski, O. Polak, J. Borowik, G. Dziełakowski, M. Jaszczur, S. Kopaczyński, A. Piasecki ) prezentowali wysoki poziom gry i duże zaangażowanie. Wyniki rozegranych meczów :
SP -1 – SP Osowa Sień 0:0,      SP-1 – Siedlnica 3:1,      SP -1 – SP-2 1:1
I miejsce – SP Siedlnica
II miejsce – SP-1 Wschowa
III miejsce – SP-2 Wschowa
IV miejsce – SP Osowa Sień
Bramki dla naszego zespołu zdobyli : M. Rydzoń, C. Drozdowski, T. Napierała
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i słodycze.
Opiekun zespołów : Anna Gadkowska.