Podsumowanie działalności SKO.
    W dniu 14 czerwca  odbył się apel podsumowujący pracę SKO. Ogłoszono wyniki konkursów, nagrodzono najlepszych. W konkursie plastycznym „W SKO  oszczędzamy, marzenia swoje spełniamy” – na co zbierasz pieniądze, co udało Ci się kupić za oszczędności? Zwyciężyli uczniowie: Z. Porańska kl. VB, W. Krzysiek kl. VIA, T. Płóciniak kl. VIB; wyróżnienia otrzymali W. Blicharz kl. VIB, K. Paduch kl. IVB, M. Łada kl. VIC, K. Mandziuk kl. IVB, A. Burkat kl.IVA. Młodsze dzieci uczestniczyły w  konkursie na projekt banknotu z wizerunkiem ulubionej postaci z bajki lub bohatera ulubionej książki. Wyróżnione uczennice kl. IID, to K. Krzywicka, M. Przyjemska, O. Kreczetowska. W konkursie „Mistrz oszczędzania” zwyciężyli M. Dąbrowski kl. VC, K. Małyniak kl. VA, K. Przybylski kl. IVB, M. Antoniuk kl. VB, natomiast w zbiórce surowców wtórnych (makulatura, nakrętki, baterie, kartridże) zwyciężyła klasa IIIB – wych. E. Łączna, a drugie miejsce zajęła klasa II D – wych. A. Kulas, wyróżnienia otrzymały klasy: VC, IIA, IA i IE. W turnieju ekonomiczno – sportowym dla klas szóstych, który odbył się 18 maja 2016 zwyciężyła drużyna klasy VIA wyprzedzając o 3 punkty drużynę klasy VIC, drużyna kl. VIB różnicą tylko 1 punktu przegrała z klasą VIC walkę o II miejsce. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy.