Międzynarodowy Dzień Kropki.

14 września została przeprowadzona lekcja języka angielskiego poświęcona Międzynarodowemu Dniu Kropki. Klasa II a oglądnęła filmik w języku angielskim poświęcony dzieciom, które uważały, że nie potrafią rysować. Poprzez narysowanie jednej kropki powstały wspaniałe prace. Dzieci tworzyły prace poprzez malowanie kropek. Uczniowie w grupach wykonywali jedną pracę. Podczas lekcji było zastosowane ocenianie kształtujące. Na początku lekcji nauczyciel wyjaśnił, czego dzieci będą się uczyły, następnie został określony cel lekcji . Ustalone zostało kryterium sukcesu, a mianowicie wykonanie pracy metodą kropek. Informacja zwrotna została zachowana, ponieważ uczniowie bardzo dobrze zrozumieli zadanie i wykonali je starannie. Zajęcia przeprowadziła Anna Nowak.