Tworzenie gry edukacyjnej.

W dniu 04 października w klasie I B na języku angielskim została przeprowadzona, metodą aktywizującą, lekcja podsumowująca rozdział z książki Quest1. Dzieci tworzyły  grę edukacyjną.  Uczniowie robili  pola do gry z papierowych talerzyków , poznane słówka były przedstawione na rysunkach a później naklejały je na pola.  Po zakończonej pracy pierwszoklasiści ułożyli swoje prace w formie okręgu i po ustaleniu zasad gry przeszli do zabawy. Uczniowie czerpali bardzo dużo satysfakcji z tego, że mogli sami stworzyć swoją grę, poprzez którą mogli się bawić i jednocześnie uczyć . Czas minął bardzo szybko, a dzieci nawet nie wiedziały, że powtarzały słówka z języka angielskiego. Zajęcia przeprowadziła pani Anna Nowak.