„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat dla jednej osoby.”

Nasza szkoła wzięła udział w akcji #rózadlamarysi 🌹🌹🌹🌹, polegającej na wpłacie pieniążków na leczenie małej Marysi Drożdżyńskiej z Brenna zamiast kupna kwiatów dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego. Cel był szczytny a uczniowie i rodzice okazali wielkie serca.❤❤❤ Brawo!👏👏👏Serdecznie dziękujemy rodzicom, uczniom, wychowawcom i wszystkim tym, którzy wsparli zbiórkę.💪 Dzięki Waszym dobrym sercom udało się zebrać w naszej szkole ✅ 5️⃣7️⃣0️⃣8️⃣,5️⃣2️⃣ zł.‼️ Cała ta kwota została przelana do skarbonki Marysi www.siepomaga.pl/maria.💰💰💰
Swoim zaangażowaniem w akcję potwierdziliście słowa: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. ❤