NASZA UCZENNICA POWOŁANA DO KADRY NARODOWEJ W KOSZYKÓWCE

Z ogromną radością i dumą informujemy, iż Julia Molik, uczennica naszej szkoły, została powołana do szerokiej Kadry Narodowej U14K. Jest to niesamowite wyróżnienie dla zawodniczki, która została zauważona przez sztab trenerów. Julia jest bardzo ambitną i pracowitą osobą. Uzyskuje wysokie wyniki zarówno w sporcie jak i w nauce. Osiągnięcie Julii jest również kolejnym sukcesem wieloletniego trenera z naszej szkoły- Pana Czesława Kuppe, który prowadził ją przez 4 lata. Pod okiem Pana Czesława rozpoczęła się jej przygoda z tym sportem. Obecnie Julia trenuje koszykówkę w drużynie WSTK Wschowa.
Gratulujemy zawodniczce, trenerowi- Panu Mariuszowi Zgrzebnickiemu, Panu Czesławowi Kuppe oraz Klubowi i życzymy dalszych sukcesów.