WYRÓŻNIENIE DLA JULII MOLIK W KONKURSIE ,,ZŁOTA ŻABA 2020/2021″

Julia Molik,uczennica VII klasy, uzyskała wyróżnienie w XXVIII prestiżowym konkursie ,,ZŁOTA ŻABA” dla Uczniów Szkół Podstawowych w dziedzinie języka polskiego i literatury, którego organizatorem jest Fundacja Edukacji Społecznej EKOS z siedzibą w Swarzędzu. Zadania konkursowe z języka polskiego układa doświadczony zespół złożony z nauczycieli szkół społecznych prowadzonych przez Fundację oraz pracowników Instytutu Filologii Polskiej UAM w Poznaniu. W konkursie wzięło udział 1829 uczestników z województw: lubuskiego i wielkopolskiego. Konkurs promuje uczniów,którzy łączą wyobraźnię z umiejętnością szukania niebanalnych rozwiązań. Taką właśnie uczennicą okazała się Julia, która z rąk dyrektora, Pana Macieja Grabianowskiego, odebrała dyplom z wyróżnieniem oraz nagrodę. Julio, gratulujemy Ci obecnego sukcesu i życzymy dalszych!!!