Erazmus

15.12.2020 nasza szkoła rozpoczęła współpracę ze szkołami w Europie w ramach projektu Erasmus+. Projekt nazywa się New Era Education of Digital Skills (N.E.E.D.S.) i ma na celu łączenie tradycyjnych metod nauczania z metodami cyfrowymi. Partnerami w projekcie są szkoły z Włoch, Finlandii, Hiszpanii, Portugalii i Rumunii. Jednym z założeń projektu jest wymiana uczniowska. Łączne dofinansowanie projektu wynosi 31000 Euro.
Pierwszym zadaniem, które uczniowie mieli wykonać, było zaprojektowanie logo projektu. Najlepszy projekt ze szkoły będzie rywalizował z projektami ze szkół partnerskich o tytuł oficjalnego logo projektu. Bardzo prosimy o wybranie i ocenę 5 najlepszych projektów z naszej szkoły.
Głosować można tylko dzisiaj do 21:00.
Link do głosowania: