Lekcja baletu w klasie 1b.

9 stycznia w klasie I b „Bohaterem Dnia” została Laura Bielak. Uczennica tańczy i interesuje się baletem. W ciekawy sposób tłumaczyła swoim koleżankom i kolegom, czym jest sztuka tańca oraz przeprowadziła proste i podstawowe ćwiczenia baletowe. Laura zaprezentowała własne umiejętności taneczne, które wzbudziły ogromny podziw. Dzieci dowiedziały się również, jak wygląda strój baletnicy. Następnie wszyscy ochoczo przystąpili do zajęć praktycznych. Zatańczyli wspólnie z Laurą, odwzorowując ćwiczenia baletowe. Było przy tym mnóstwo śmiechu, gdyż prezentowane figury taneczne zdecydowanie nie były dla wszystkich łatwe. Dziękujemy Laurze za przeprowadzenie niezwykle interesującej lekcji oraz życzymy dużo sukcesów.