Kaja i jej hobby

14 listopada br. uczennica klasy I a – Kaja Kotwica pod czujnym okiem swojej wychowawczyni p. Anny Salety przeprowadziła lekcję o dinozaurach, zostając jednocześnie „Bohaterem dnia”. Wstępem do lekcji było obejrzenie przez dzieci krótkiego filmu edukacyjnego przedstawiającego życie dinozaurów. Następnie Kaja przeczytała przygotowaną przez siebie informację, która była streszczeniem filmu (notatkę do zeszytu otrzymali również uczniowie). Najważniejszym etapem tej lekcji było „stoisko” przygotowane przez Kaję, na którym znajdowały się kolekcje dinozaurów oraz książki i encyklopedie dotyczące życia dinozaurów. Po uważnym wysłuchaniu prezentacji Kai, dzieci mogły wybrać sobie kolorowankę wybranego gatunku dinozaurów. Ale na tym Kaja nie zakończyła zajęć, otóż sprawdzeniem wiedzy zdobytej na lekcji, była praca w grupach, podczas której uczniowie musieli wspólnie rozwiązać zadania. Widząc zaangażowanie w przygotowanie zajęć przez Kaję, pozostali uczniowie zadeklarowali, że też chętnie zastąpią swoją panią 😊 Brawo Kaja!