Pasja grania w piłkę nożną

Dnia 13 listopada 2019r. uczniowie klasy II b Jan Bazylewicz i Antoni Pankiewicz opowiedzieli o swojej pasji grania w piłkę nożną. Chłopcy trenują w Klubie KORONA WSCHOWA. Janek pochwalił się zdobytymi pucharami i medalami, przygotował prezentację o swoich początkach z piłką nożną. Natomiast Antek przygotował informacje na temat : z jakich części składa się strój piłkarski, jakie są zasady gry w piłkę nożną. Janek przedstawił swoich idoli piłkarskich. Koledzy i koleżanki mogli zobaczyć niektóre ćwiczenia treningowe z piłką, później spróbowali własnych sił pod okiem naszych bohaterów. Na zakończenie naszego spotkania, Antek przeprowadził quiz wiedzy o piłce nożnej nagradzając poprawne odpowiedzi cukierkami ( pytania nie były łatwe). Na zakończenie bardzo ciekawego spotkania dzieci otrzymały zadanie plastyczne „Zaprojektuj swoją piłkę”. Klasa nagrodziła naszych bohaterów brawami.