Mistrzostwo województwa w koszykówce

W środę 30 października w Zielonej Górze odbył się finał wojewódzki w koszykówce dziewcząt i chłopców w 3 kategoriach wiekowych (Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada). Po eliminacjach powiatowych do finałów awansowały 2 zespoły dziewcząt z SP1 Wschowa. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta zdecydowanie wygrały wszystkie mecze w swoich kategoriach zajmując I miejsca. Szczęśliwe ze złotymi medalami na piersiach i z okazałymi pucharami wróciły do Wschowy.
Skład dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci: (kl V) Natalia Kaczmarek, Lena Obuchowicz, Maja Gniewosz, Zofia Marciniak.
Skład dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klVII): Julia Saleta, Amelia Saleta, Oliwia Ruszczak, Julia Pechacz.
Opiekunowie Czesław Kuppe i Rafał Kulczykowski. Wymienione dziewczyny są zawodniczkami klubu sportowego WSTK Wschowa. Trenują pod okiem Łukasza Kaczmarka i Czesława Kuppe.
G R A T U L U J E M Y