Dzień Języków Obcych- nauka, zabawa i motywacja do pracy!

W czwartek 24 października odbył się w naszej szkole Światowy Dzień Języków Obcych zorganizowany przez panią Annę Nowak – nauczycielkę języka angielskiego. Poprzez organizowanie tego święta po raz kolejny pokazaliśmy uczniom, iż uczenie się języków innych ludzi pomaga nam  wzajemnie się zrozumieć,  przekroczyć różnice kulturowe oraz przy okazji dobrze się bawić. W tym wyjątkowym dniu społeczność szkolna ,,przeniosła się” do krajów , takich jak: Polska, Chiny, Japonia, Szwajcaria, Hiszpania, Madagaskar, USA, Włochy, Egipt, Ukraina, Indie, Niemcy. Klasy przygotowujące poszczególne stoiska z informacjami, ciekawostkami, konkursami, potrawami danego państwa, wzięły udział w konkursie. Przy ocenie jury brało pod uwagę kreatywność, zaangażowanie i pomysłowość. Zwycięstwo – czyli I miejsce przypadło klasom II a i II b, które w bardzo ciekawy sposób pokazały naszą wspaniałą ojczyznę- Polskę. II miejsce zajęła klasa Vb prezentując w oryginalny sposób bardzo egzotyczny kraj- Indie. III miejsce zajęła klasa Va , która przygotowała ciekawostki na temat Włoch. Gratulujemy zwycięzcom i pozostałym klasom za ogromne zaangażowanie i sprawienie, że ten dzień był dla wszystkich uczniów ciekawy i wyjątkowy.