Finał konkursu „Mam pasję i chcę się nią podzielić”

16 maja odbyło się rozstrzygające przesłuchanie uczestników tegorocznej edycji konkursu talentów „Mam pasję i chcę się nią podzielić. Uczniowie wystąpili w następujących kategoriach: recytacja, śpiew, gra na instrumentach oraz taniec. Komisja w składzie: p. Anna Cieśla, p. Dorota Seweryńska i p. Maria Złoczewska przyznała najwięcej punktów uczennicy kl. 4 a – Dominice Barełkowskiej za śpiew. II miejsce ex aequo zajęły: Julia Filipek z kl. II c oraz zespół dziewcząt z kl. Vc (Maja Nowicka, Zuzanna Demska, Zuzanna Szafranek, Martyna Rycielska i Wiktoria Walkowska) za taniec. III miejsce przyznano grupie tanecznej Dance Team z kl. Vd. Komisja postanowiła także wyróżnić uczennice grające na skrzypcach: Julię Makarowską z kl.II a oraz Laurę Pisz z kl. II c. Oficjalne wręczenie nagród obędzie się 31 maja w dniu Masowego Biegu Ulicznego z okazji Dnia Dziecka.